• czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • chaber.jpg
  • odra.jpg
  • rzepak.jpg
Start
poniedziałek, 21 października 2019
EUROWEEK - WYCIECZKA JĘZYKOWA UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NIELUBI Drukuj
czwartek, 06 czerwca 2019
W dniach 25-29 maja 2019 r. uczniowie z klas IV-VII Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Nielubi po raz trzeci uczestniczyli w Programie EuroWeek - Szkoła Liderów. 

W tym roku odbywał się on w miejscowości Duszniki Zdrój. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych w języku angielskim w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Fundacji EuroWeek wg programu ustalonego przez organizatorów.

W trakcie trwania szkolenia uczestnicy mieli szansę zapoznać się z zasadami projektów Wolontariatu Europejskiego, projektów dotyczących krajów takich jak Meksyk, Filipiny, Indonezja, Azerbejdżan i Włochy. Ponadto każdy uczestnik szkolenia miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznawał muzykę i tańce narodowe z krajów wolontariuszy goszczonych przez Fundację EuroWeek.

W tym roku w szkoleniu uczestniczyło 34 uczniów, pod opieką nauczycielek: Magdaleny Adamowicz, Magdaleny Uchryńczuk oraz Emilii Głowackiej-Śmigaj.

Galeria zdjęć
 
 
Top! Do góry